Nefes hayattır... Havanıza dikkat edin!

İletişim Şemsipaşa Mah. Çukurçeşme Cad. 5. Sk. No:1/3 Daire:2 Gaziosmanpaşa / İstanbul 0212 231 1 000 info@sasfilter.com

Please enter subscribe form shortcode

SAS NanoFiber Anti-Bakteriyel Fancoil Filtresi

Anti-Bakteriyel Fancoil Filtresi

NanoFiber Anti-Bakteriyel Fancoil Filtresi, temiz ve sağlıklı hava için havalandırma sistemleri için tasarlanmıştır. Bu filtre, hava, gaz ve su buharına yüksek geçirgenlik sağlarken aynı zamanda küf, virüs, polen, bakteri ve diğer patojenleri filtreler ve yayılmasını önler. Parçacık yakalaması mekanik olarak gerçekleşir ve kimyasal içermez. Bu nano fiber filtre 20 yıldan fazla araştırmalar sonucunda geliştirilmiştir.

Bu filtre ayrıca kullanıldığı havalandırma ve klima sistemlerini hava temizleme cihazına dönüştürür. Fan-Coil Üniteleri, VAM, Menfezler gibi tüm klima sistemlerinde kullanılabilir. Dünyanın önde gelen laboratuvarlarından test onaylıdır ve TUV, NELSON, EMPA, SUZ, TEC, WIPO gibi kuruluşlardan onay almıştır.

NanoFiber Anti-Bakteriyel Fancoil Filtresi, su geçirmez özelliktedir ve sadece yararlı havanın geçmesine izin verir. Ayrıca su ile kolayca temizlenebilir ve yıkanabilir. Uzun kullanım ömrüne sahiptir ve 6000 Serisi Alüminyum Çerçevelidir, her ölçüde üretilebilir. Patentli Nanofiber yüksek teknolojisi kullanılarak üretilir.

Dil Seçin »