Nefes hayattır... Havanıza dikkat edin!

İletişim Şemsipaşa Mah. Çukurçeşme Cad. 5. Sk. No:1/3 Daire:2 Gaziosmanpaşa / İstanbul 0212 231 1 000 info@sasfilter.com

Please enter subscribe form shortcode

SAS Nanofiber G4 Kaset Filtre

SAS Nanofiber G4 Kaset Filtre

Nanofiber G4 Kaset Filtre, yeni nesil bir filtreleme sistemidir ve 6 katmanlı filtreleme tekniği kullanır. Bu filtre çok uzun ömürlüdür ve 5 yıldan fazla kullanım ömrüne sahiptir. Bakteriler, polen, alerjenler ve patojenleri filtreleyebilir ve yıkanabilir özelliktedir. Ayrıca yıkandıktan sonra deformasyona uğramaz.

Bu G4 Kaset Filtreler, filtre sınıfı (ISO 16890) ePm 2.5’e uygun olarak kullanılabilir. TÜV ve Nelson Laboratuvarı tarafından onaylanmıştır ve klima santralleri, rooftop, hijyenik paket klima santralleri, VAM-ısı geri kazanım cihazları, HVAC sistemleri ve iklimlendirme-havalandırma sistemlerinde kullanılabilir.

Kullanım Alanları :
G4 Kaset Filtre, havalandırma ve klima sistemleri için kullanılan bir filtre türüdür. Bu filtre, bakteriler, polen, alerjenler ve patojenleri filtreleyerek havanın daha temiz ve sağlıklı olmasını sağlar. G4 Kaset Filtre, aşağıdaki kullanım alanlarına sahiptir:

Klima santralleri
Rooftop
Hijyenik paket klima santralleri
VAM (ısı geri kazanım cihazları)
HVAC sistemleri
İklimlendirme ve havalandırma sistemleri
Bu kullanım alanlarında G4 Kaset Filtreler, havayı filtreleyerek daha temiz ve sağlıklı bir ortam sağlar. Ayrıca bu filtreler, TÜV ve Nelson Laboratuvarı tarafından onaylanmıştır ve yıkandıktan sonra da deforme olmazlar.

Dil Seçin »