Nefes hayattır... Havanıza dikkat edin!

İletişim Şemsipaşa Mah. Çukurçeşme Cad. 5. Sk. No:1/3 Daire:2 Gaziosmanpaşa / İstanbul 0212 231 1 000 info@sasfilter.com

Please enter subscribe form shortcode

SAS Torba Filtreler

SAS Torba Filtreler

Sentetik elyaf malzemeden yapılan SAS torba filtreler, yüksek toz tutma kapasitesi ile üstün performans gösterirler. Hijyenik klima sistemlerinde büyük partiküllerin tutulması ve hepa filtrenin korunması amacıyla klima santralinin içine monte edilirler. Sentetik elyaf malzemeden yapılan torba filtreler, yüksek toz tutma kapasitesi ile üstün performans gösterirler. Hijyenik klima sistemlerinde büyük partiküllerin tutulması ve hepa filtrenin korunması amacıyla klima santralinin içine monte edilirler. Bu filtreler 500 mm, 600 mm derinliklerinde imal edilirler ve özel ebatlarda da üretilebilirler. Havalandırma sistemlerinde kullanılırlar ve G4 (EU4) – F5 (EU5) – F6 (EU6) – F7(EU7) – F9(EU9) sınıfında filtreleme yaparlar.

SAS Torba filtreler, klima santralinde kaset filtrelerden sonra kullanılan filtredir. Bu filtrelerin sınıfları G4 Torba Filtre, F5 Torba Filtre, F6 Torba Filre, F7 Torba Filtre, F8 Torba Filtre ve F9 Torba Filtre olarak belirlenmiştir.

Dil Seçin »