Nefes hayattır... Havanıza dikkat edin!

İletişim Şemsipaşa Mah. Çukurçeşme Cad. 5. Sk. No:1/3 Daire:2 Gaziosmanpaşa / İstanbul 0212 231 1 000 info@sasfilter.com

Please enter subscribe form shortcode

MDF çerçeve HEPA filtreler

MDF Çerçeve HEPA Filtreler

MDF çerçeve HEPA filtreler, yüksek verimli filtreleme amacıyla tasarlanmıştır ve kaba ve ince filtrelerin yakalayamayacağı düşük partikül çaplı kirleticilerin tutulması için kullanılır. Bu filtreler MDF çerçeve ile üretilerek ekonomik bir çözüm sunarlar. Yüksek yüzey alanına sahip oldukları için düşük başlangıç fark basıncı sağlarlar. Ayrıca bireysel sızdırmazlık test sertifikalıdırlar (EN 1822).

Bu filtrelerin çerçeveleri MDF’den yapılmıştır ve filtre materyali mikro cam elyaf malzemedir. Filtre verimliliği (EN 1822) E10-H14 arasında değişebilir ve koruma yüzeyi opsiyoneldir. Conta seçenekleri arasında düz EPDM veya eksiz dökme conta bulunur. Yapıştırma elemanı olarak çift kompenant poliüretan kullanılır ve pile ayıracı termoplastiktir. Pile yüksekliği 50mm ve son basınç düşümü 600 Pa’dır. Çalışma sıcaklığı ise 80°C’dir.

MDF çerçeve HEPA filtreler, hastane, ameliyathane ve temiz oda uygulamalarının hava sistemlerinde üfleme, sirkülasyon ve egzoz aşamalarında mutlak filtre olarak kullanılırlar. Sağlam ve rijit gövde yapısı sayesinde uzun süreli sorunsuz kullanım imkanı sağlarlar. Bireysel sızdırmazlık test sertifikalıdırlar ve farklı conta seçenekleri ile sızdırmazlık garantisi sunarlar. Yüksek yüzey alanı ve düşük başlangıç fark basıncı avantajlarına sahiptirler.

Dil Seçin »