Nefes hayattır... Havanıza dikkat edin!

İletişim Şemsipaşa Mah. Çukurçeşme Cad. 5. Sk. No:1/3 Daire:2 Gaziosmanpaşa / İstanbul 0212 231 1 000 info@sasfilter.com

Please enter subscribe form shortcode

Düz Modül ve Aluminyum Seperatörlü HEPA filtreler

Düz Modül HEPA Filtreler

Düz Modül ve Aluminyum Seperatörlü HEPA filtreler, yüksek verimli filtreleme amacıyla tasarlanmıştır ve kaba ve ince filtrelerin yakalayamayacağı düşük partikül çaplı kirleticilerin tutulması için kullanılırlar. Yüksek hava debisi olan sistemlerde kullanıma uygundurlar.

Bu filtrelerin metal çerçeveleri ve yüzey koruma telleri sayesinde uzun süreli kullanım sağlarlar. EPDM veya tek parça contalı yapısı sayesinde tam sızdırmazlık özelliği gösterirler. Yüksek yüzey alanları düşük başlangıç fark basıncı sağlarlar ve bireysel sızdırmazlık test sertifikalıdırlar (EN 1822).

Çerçeveleri galvaniz sac veya aluminyumdan yapılan bu filtrelerin filtre materyali mikro cam elyaf malzemedir ve filtre verimliliği (EN 1822) E10-H14 arasında değişir. Koruma yüzeyi tek yüzeylidir ve conta seçenekleri arasında düz EPDM veya eksiz dökme conta bulunur. Yapıştırma elemanı olarak çift kompenant poliüretan kullanılır ve pile ayıracı termoplastiktir. Pile yüksekliği 135mm ve son basınç düşümü 600 Pa’dır. Çalışma sıcaklığı ise 80°C’dir.

Düz Modül ve Aluminyum Seperatörlü HEPA filtreler, hastane, ameliyathane ve temiz oda uygulamalarının hava sistemlerinde üfleme, sirkülasyon ve egzoz aşamalarında mutlak filtre olarak kullanılırlar. Sağlam ve rijit gövde yapısı sayesinde uzun süreli sorunsuz kullanım imkanı sağlarlar. Bireysel sızdırmazlık test sertifikalıdırlar ve farklı conta seçenekleri ile sızdırmazlık garantisi sunarlar. Yüksek yüzey alanı ve düşük başlangıç fark basıncı avantajlarına sahiptirler.

Özellikleri:
Uzun süreli kullanım için metal çerçeve ve yüzey koruma teli
Tam sızdırmazlık için EPDM veya tek parça contalı yapısı
Yüksek yüzey alanı, düşük başlangıç fark basıncı
Bireysel sızdırmazlık test sertifikalı (EN 1822)

Filtre özellikleri:
Çerçeve: Galvaniz Sac / Aluminyum
Filtre Materyali: Mikro Cam Elyaf
Filtre Verimliliği (EN 1822): E10-H14
Koruma Yüzeyi: Tek Yüzey
Conta: Düz EPDM / Eksiz Dökme Conta
Yapıştırma Elemanı: Çift Kompenant Poliüretan
Pile Ayıracı: Termoplastik
Pile Yüksekliği: 135mm
Son Basınç Düşümü: 600 Pa
Çalışma Sıcaklığı: 80°C
Uygulama Alanları:

Hastane, ameliyathane ve temiz oda uygulamalarının hava sistemlerinde üfleme, sirkülasyon ve egzoz aşamalarında mutlak filtre olarak kullanılır.
Avantajları:

Sağlam ve rijit gövde yapısı sayesinde uzun süreli sorunsuz kullanım
Bireysel sızdırmazlık test sertifikalı (EN 1822)
Farklı conta seçenekleri ile sızdırmazlık garantisi
Yüksek yüzey alanı, düşük başlangıç fark basıncı

Dil Seçin »