Nefes hayattır... Havanıza dikkat edin!

İletişim Şemsipaşa Mah. Çukurçeşme Cad. 5. Sk. No:1/3 Daire:2 Gaziosmanpaşa / İstanbul 0212 231 1 000 info@sasfilter.com

Please enter subscribe form shortcode

Copyright Notice

Telif Hakkı Bildirimi

Bu web sitesinde yer alan tüm içerik ve görsel malzemeler, yalnızca sasfilter.com tarafından sağlanan özgün içeriklerdir. Bu içeriklerin telif hakkı SAS FILTER ve/veya içerik sağlayıcılarına aittir.

İçeriğin izinsiz kullanımı, kopyalanması, dağıtılması, çoğaltılması, gösterilmesi, değiştirilmesi veya başka herhangi bir şekilde kullanılması, uluslararası telif hakkı yasaları ve fikri mülkiyet yasaları ile korunan hakların ihlali anlamına gelir.

İçeriklerimizi kullanmak, kopyalamak, dağıtmak veya başka bir şekilde paylaşmak istiyorsanız, lütfen sasfilter.com ile iletişime geçerek yazılı izin alın. İzinsiz kullanılan içeriklerle ilgili yasal işlem başlatma hakkını saklı tutarız.

İçeriklerin kaynak gösterilerek alıntı yapılması durumunda bile, alıntının maksimum 100 kelime ile sınırlandırılması ve alıntı yapılan sayfaya doğrudan link verilmesi gerekmektedir.

Eğer sasfilter.com içeriklerinin telif hakkını ihlal eden bir durumla karşılaşırsanız, lütfen bizi bilgilendirmek için info@sasfilter.com adresine e-posta gönderin. İhlal iddiasını değerlendirecek ve gerekli durumlarda içeriği kaldıracak ve/veya yasal işlem başlatacağız.

Dil Seçin »